Esi stiprs Niks Vujačičs grāmata

7.70€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1018
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Piedzimis bez rokām, bez kājām un bez iespējas fiziski sevi aizsargāt, Niks Vujačičs bija “terorizētāju sapnis”. Viņš lieliski zina, cik briesmīgi jūtas bērns (vai pieaugušais!), kam dara pāri... 

Niku terorizēja tāpēc, ka viņš atšķīrās no citiem bērniem, taču ar laiku viņš iemācījās, ka nav jāspēlē pēc terorizētāja noteikumiem. Nevienam tas nav jādara! Niks Vujačičs iepazīstina ar sistēmu, kā stāties pretī terorizēšanas epidēmijai, kas ir daudz izplatītāka, nekā mums gribētos domāt.

Šī grāmata pastāstīs: 

- kā terorizēšanu padarīt par izdevību (jā, tiešām!),

- kā sevī radīt drošības zonu, 

- kā izvēlēties nesatricināmas vērtības, kuras neviens terorizētājs nespēs ietekmēt,

- kā tikt galā ar terorizētājiem internetā,

- kā iepazīt savas emocijas un kontrolēt savu reakciju uz tām,

- kā palīdzēt citiem, kam dara pāri,

- kā cīnīties, lai terorizēšanai tiktu pielikts punkts.

Tu esi piedzīvojis vai varbūt tieši tagad piedzīvo, ka tev dara pāri jeb, psiholoģijas valodā runājot, tevi “terorizē”? Tu vari šīm grūtībām stāties pretī! Tevī ir lielāks spēks būt noteicējam pār savām emocijām un dzīvi, nekā tas šķiet pirmajā brīdī. Tu spēj to pašu, ko ir spējis Niks – cilvēks, kam nav roku un kāju, bet ir “neticami laba dzīve”. 

Niks Vujačičs (1982) gan ar sarakstītajām grāmatām, gan uzstāšanās reizēs uzrunā cilvēkus visā pasaulē, mudinot pārvarēt šķēršļus, nekad nepadoties, izvirzīt lielus mērķus un veltīt pūles tam, lai tos sasniegtu. Viņš ir bezpeļņas organizācijas Life Without Limbs vadītājs. Dzimis un audzis Austrālijā, Niks Vujačičs tagad dzīvo Kalifornijā kopā ar sievu un bērniem. 

Autors: Niks Vujačičs 

Lpp. skaits: 192 lpp.

Formāts: 15 cm x 21 cm

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review