Baznīca jūs mīl grāmata

6.20€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1009
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Cerības ceļš tiem, kas nedzīvo kopā ar dzīvesbiedru, ir šķīrušies vai atkārtoti precējušies

Šī ļoti saturīgā un ar praktisku informāciju bagātā grāmata galvenokārt domāta tiem cilvēkiem, kuri, noslēguši laulību katoliskajā Baznīcā, vairs nedzīvo kopā vai ir atkārtoti precējušies, tomēr gribētos to ieteikt izlasīt visiem – gan tiem, kas dzīvo laulībā, gan tiem, kas vēl laulības dzīvei gatavojas (saderinātajiem). Tāpat ar šīs grāmatas saturu un tajā atspoguļoto katoliskās Baznīcas mācību būtu vērts iepazīties tiem, kuri kaut kādā veidā ir saistīti ar esošo vai topošo ģimeņu pastorālo aprūpi, – priesteriem, klostermāsām, semināristiem, katehētiem un saderināto kursu vadītājiem.

Priesteris Juris Jalinskis Dr. ius. can., Rīgas Metropolijas tiesas vadītājs, apvienības „Laulāto tikšanās” garīgais vadītājs

Andrē Žozefs Leonārs (André-Joseph Léonard) līdz 2015. gadam, kad devās pensijā, bija Malinas-Briseles arhibīskaps. Pirms 2010. gadā uzņēmās šo kalpojumu, viņš vairāk nekā divdesmit gadus bija Luvēnas Katoļu universitātes profesors, kā arī trīspadsmit gadus Luvēnlanēvas svētā Pāvila vārdā nosauktā Garīgā semināra priekšnieks, bet no 1991. līdz 2010. gadam – Namīras bīskaps. Franciski runājošajās zemēs bīskaps Leonārs ir labi zināms un iecienīts reliģisko un filozofisko darbu autors. Ceram, ka ar šo ģimenes jautājumiem veltīto grāmatu viņš iemantos arī latviešu lasītāju simpātijas.

Lappušu skaits: 104 lpp.

Formāts: 15 cm x 21 cm 

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review