Garu izšķiršana grāmata

9.90€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1023
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Katrs cilvēks savā dzīvē sastopas ar prieku un bailēm, mieru un nemieru, cerību un izmisumu, laimi un šaubām. Šīs “kustības, kas rodas dvēselē”, var dāvāt mums jaunu enerģiju, bet var arī to sagraut vai kavēt. Lai izšķirtu, kuras no šīm kustībām ir labas, kuras – sliktas, savu pieeju piedāvāja svētais Ignācijs no Lojolas. Garīgajos vingrinājumos viņš ir iekļāvis 14 konkrētus noteikumus, lai “apzinātos un izprastu dažādās kustības, kas rodas dvēselē: labās, lai tās pieņemtu, un sliktās, lai tās atmestu”. 

Timotijs M. Galagers ir katoļu priesteris, ignāciskā garīguma pētnieks un pieredzes bagāts ignāciskā garīguma rekolekciju vadītājs. Viņš ir pieredzējis to, cik daudzu cilvēku garīgajā dzīvē Ignācija padomi ir palīdzējuši, tāpēc gadu gaitā viņš izstrādāja metodi, kā pasniegt šos noteikumus. Šo metodi viņš izmanto arī grāmatā, uzsverot, ka viņa mērķis ir piedāvāt pieredzē balstītu Ignācija garu izšķiršanas noteikumu izklāstu, lai atvieglotu to pielietojumu garīgajā dzīvē.

Grāmatas autors raksta:  “Četrpadsmit izšķiršanas noteikumu galvenā vēsts ir garīgās dzīves atbrīvošana no izmisuma un maldu gūsta. Tie pamodina jaunu cerību tajos, kuri šos noteikumus iepazīst. Ticīgi cilvēki, kuri ilgu laiku cietuši no garīgā izmisuma, Ignācija noteikumos atrod mācību, kas ļauj uzsākt atbrīvošanos. 

Lappušu skaits: 320 lpp.

Formāts: 15 cm x 21 cm

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review