Garīgo tiltu būvnieks Ivars Graudiņš

8.50€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1185
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Šī grāmata ir tapusi, atzīmējot izcila kristieša, vienotāja un drauga Ivara Graudiņa 70. dzimšanas dienu, kā arī 20. gadadienu, kopš pirmo reizi pēc viņa iniciatīvas Gaiziņā notika Latvijas kristīgo konfesiju bīskapu tikšanās. Vēlāk šādas tikšanās – Gaiziņi – turpinājās kā skaista Latvijas Baznīcas ekumeniska tradīcija.

Dzimis Zviedrijā, izglītību ieguvis ASV, 1999. gadā Ivars atgriezās Latvijā un, paklausījis Dieva aicinājumam, Latgalē, Ružinā gadu vēlāk izveidoja kristīgo centru, ko vadīja līdz pat savai aiziešanai mūžībā 2018. gadā. Kā to nereti pieredzējuši radikāli Dieva liecinieki, Ivars no šīs dzīves šķīrās tāda cilvēka nogalināts, kuram iepriekš viņš bija palīdzējis.

Grāmatā apkopotas Ivara domubiedru liecības, kā arī fragmenti no viņa dienasgrāmatām.

“Darbs pie šīs grāmatas deva unikālu iespēju satikties un runāt ar tik dažādiem atšķirīgu konfesiju un atšķirīgu pārliecību kristiešiem. Daļai no viņiem nebūtu viegli sarunāties un vienoties. ... Taču viņi visi bija un ir Levi Ivara Graudiņa sirdsdraugi! Viņi visi atsaucās uz satikšanos un draudzību ar Ivaru kā pavisam īpašu savas dzīves pagrieziena punktu."

Arnis Šablovskis, grāmatas sastādītājs

Lappušu skaits: 196 lpp.

Formāts: 17 cm x 20 cm

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review