Dievs deva man otru iespēju grāmata

2.20€
rating
  • Ražotājs: Eikon
  • Kods: EI0000424
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Autors: Glorija Polo

Nosaukums: Dievs deva man otru iespēju 

Izdevējs: Dievmātes bērnu biedrība

Iesējuma veids: mīkstie vāki

Lappušu skaits: 68

Izmērs: 20,0 cm x 15,0 cm x 0,5 cm

Valoda: latviešu 

Grāmata tiek izplatīta ar Romas katoļu baznīcas kardināla Jāņa Pujata svētību

Ja kāds no mums vēl šaubās vai domā, ka Dieva nav un dzīve pēc nāves ir tikai materiāls fantastisko filmu veidotājiem, vai arī uzskata, ka ar nāvi viss beidzas, uzmanīgi izlasiet šo liecību – no sākuma līdz beigām. Jūsu domas par šo jautājumu, lai cik skeptiskas tās būtu, droši vien mainīsies.

Liecība stāsta par neapšaubāmu 1995. gada notikumu, faktu, kas ir dokumentāli apstiprināts. Glorija Polo – Kolumbijas iedzīvotāja, stomatoloģe, kura nelaimes gadījuma rezultātā „nomira”, tas ir, bija tik stipri savainota, ka vairākas dienas nogulēja komā un viņu pie dzīvības uzturēja tikai medicīniskā aparatūra. Ja tā tiktu atslēgta, viņa vienā mirklī nomirtu īstenībā. Ārsti, kas viņu uzraudzīja, uzskatīja, ka pacientes stāvoklis ir pilnīgi bezcerīgs un gribēja aparatūru atslēgt. Vienīgi viņas māsa, arī ārste, uzstāja, ka nekādā gadījumā aparatūru atslēgt nedrīkst.

Komas laikā Glorija Polo atradās mūsu zemes realitātes viņā pusē, „viņsaulē”, bet spēja atgriezties dzīvē, lai sniegtu liecību tiem, kuriem grūti noticēt. No turienes viņa mums atnesa svarīgu vēstījumu, par ko jūs paši varēsiet pārliecināties, izlasot šo brošūriņu, kas sastādīta tieši pēc viņas teiktā.

Šī mistiskā piedzīvojuma gaitā, ko viņa tik sīki apraksta, Glorijai bija ļauts ieskatīties savā ”Dzīves Grāmatā”. Tas viņu tik ļoti satrieca, ka, Dieva Gribas vadīta, viņa kļuva par saucēja balsi mūsu laika „ticības tuksnesī”. Vēl vairāk – viņas vēstījums nav nekas cits, kā Dieva neizmērojamās mīlestības uz mums, cilvēkiem, un Viņa žēlsirdības pierādījums. Līdz ar to Glorija runā par to pašu, par ko vēsta Svētais tēvs Benedikts XVI savā enciklikā „Deus Caritas est” („Dievs ir mīlestība”). 

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review