Sveču komplekts: Autovādītāju un ceļotāju aizbildnis Sv. Kristofers

2.50€
rating
  • Kods: SV225SKB
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Sveču komplekts ar autovādītāju un ceļotāju aizbildni Sv. Kristoferu (Sv. Kristofors)

Komplektā ietilpst divas sveces ar uzrakstu un uzlīmi kastītē un lūgšana latviešu valodā. Sveci var iededzenāt un palūgties pirms doties ceļojumā  vai lūdzotie par cilvēku, kurš atrodas ārpus mājas. 

Sveču garums ir: 25 cm

Diametrs: 2 cm

Svētais Kristofers ir autovadītāju un tālu ceļotāju aizbildnis, viņš gādā par drošu un veiksmīgu pārvietošanos. 

Interneta veikalā baznicai.lv ir pieejama dažāda veida produkcija ar Svētā Kristofera medaljonu - rožukroņi un atslēgu piekariņipapīra svētbildītes vai sveču komplekti - lūgšanai pirms brauciena vai lūdzoties par ārpus mājas esošiem tuviniekiem. 

Svētā Kristofera lūgšana: (viens no variantiem)

Visvarenais Žēlsirdīgais Dievs!

Tu, kas visu sargā ar savu žēlastību un cilvēkmīlestību, pazemīgi lūdzu Tevi, caur Dievmātes aizbildniecību, svētā Nikolaja, svētā Kristofera un visu svēto aizbildniecību - pasargā mani, grēcinieku, un man uzticētos ļaudis no negaidītas nāves, no jebkura ļaunā gara uzbrukuma un palīdzi aizvest katru cilvēku viņam vajadzīgajā vietā. Žēlsirdīgais Dievs, Atbrīvo mani no pārdrošības ļaunā gara un no alkoholisma nešķīstā spēka darbības. Izglāb un palīdzi mums, Kungs, jo Tev pieder vara mūs žēlot un glābt! Lai ir slavēts Tavs Svētais Vārds tagad un mūžīgi mūžos. 

Amen.

Svētais Kristofer, lūdz par mums, ceļotājiem! 

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review