Kas jāzina katram zēnam grāmata

5.00€
rating
  • Ražotājs: Eikon
  • Kods: EI0000430
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Autors: 


Nosaukums: Kas jāzina katram zēnam


Iesējuma veids: mīkstie vāki


Lappušu skaits: 160


Izmērs: 17,0 cm x 11,5 cm x 1,0 cm


Valoda: latviešu


Grāmatās “Kas jāzina katram zēnam” un “Kas jāzina katrai meitenei” atrodami ticības un tikumības stiprināšanai. i vērtīgi padomi un Tādēļ tā ir ieteicama lasāmviela katoļticīgajai jaunatnei. 


                                                                                                                                                                                                                                                                                V.Em. Jānis Kardināls Pujats


Galvenais, ja īsumā definējam pareizticīgās audzināšanas sistēmas būtību, ir cenšanās ievadīt bērnu viņa nākamajā, pieauguša cilvēka dzīvē pa šaurajiem paklausības un atturības vārtiem, kas vēlāk dos iespēju pastāvīgi pretoties ļaunumam ārējā un savā iekšējā pasaulē. Tikai tāda audzināšana iemācīs bērnam pareizi orientēties pasaulē, pareizi veidot attiecības ar cilvēkiem un pat varbūt pasargās no psihiskiem sabrukumiem un saslimšanām.


Grāmatā “Kas jāzina katram zēnam” ir mēģināts pastāstīt par tādu ģimeni, kur valda mīlestības un uzticēšanās gars un tajā pašā laikā bērni tiek audzināti paklausībā saviem vecākiem. Zēna tēvs ir gan viņa galvenā autoritāte, gan draugs, ar ko var atklāti izrunāt pašus sarežģītākos un par “nepieklājīgākos” jautājumus, kas uztrauc pusaudzi. Iespējams, ka ne visas svarīgākās audzināšanas problēmas ir iztirzāta grāmatā, tomēr cerams, daudziem tā būs noderīga un interesanta.


Garīdznieks Aleksijs Gračovs,


Ārsts pediatrs


Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review