Jēzus - paraugs un spēka avots vīrietim Mečislavs Guzevičs

7.50€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1081
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Jēzus bija patiess Dievs un patiess cilvēks. Grāmatas autors Mečislavs Guzevičs (Mieczysław Guzewicz) uzsver vēl kādu, viņaprāt, būtisku detaļu: Jēzus bija patiess vīrietis, vīrišķības paraugs šodienas vīrietim un spēka avots.

Mečislavs Guzevičs ir speciālists Svētajos Rakstos (ieguvis doktora grādu Bībeles teoloģijā), precējies, triju bērnu tēvs. Viņš ir Polijas bīskapu konferences Ģimenes lietu padomes konsultants, daudzu publikāciju un grāmatu, galvenokārt par laulības un ģimenes tēmām, autors. M. Guzevičs labprāt vada rekolekcijas un sniedz priekšlasījumus visdažādākajām auditorijām – slimajiem, ārstiem, dvēseļu ganiem, ģimenes lietu konsultantiem, saderinātajiem, laulātajiem un vecākiem. Vairākkārt vadījis rekolekcijas arī Latvijā.

Grāmata izdota pēc arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča iniciatīvas. Un uz tās vāka citēts arhibīskapa teiktais: “Grāmatas autoru iepazinu 2017. gadā Čenstohovā, kur bija sabraukuši vīru kustību pārstāvji no visas Polijas. Mani ļoti uzrunāja viņa sacītā dziļums un vienlaicīgi vienkāršība un saprotamība. Tur arī viņš man uzdāvināja savu grāmatu “Jēzus – paraugs un spēka avots vīrietim”. Es izlasīju to ar milzīgu interesi un uzreiz pateicu: “Šīs grāmatas vēstījums ir ārkārtīgi aktuāls Latvijā, kas līdzīgs latviešu valodā nav atrodams. Tā ir jāpārtulko latviski!” Tāpēc esmu gandarīts, ka beidzot šīs grāmatas tulkojums nāk klajā, un no sirds iesaku ikvienam to izlasīt.”
Zbigņevs Stankevičs, Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts

"Sv. Jāzepa vīru grupa ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Šī kalpošana ir dziļi iesakņojusies manā dzīvē, kopā ar jums, vīri! Katrs vīrs, katrs ar savu šodienu un vēsturi tajā ir svarīgs. Šī kalpošana jau gandrīz desmit gadu garumā – tā ir uzticība, atbildība, paklausība Dievam; un tās laikā esmu sapratis, kā vīriem visvairāk trūkst, kādas ir mūsu ilgas un kādas – lielākās cīņas. Tev, kas vēlies savu dzīvi saskaņot ar Kristus gribu, šī grāmata ir īstajā laikā un īstajā vietā, lai uzvarētu cīņas un piepildītu savus sapņus. Lasi un dari! Tu taču esi vīrs – karavīrs!”
Raimonds Burakēvičs, Sv. Jāzepa vīru kalpošanas Latvijā vadītājs

Lappušu skaits: 120 lpp.
Formāts: 14,5 cm x 21 cm
Nosaukums: Jēzus - paraugs un spēka avots vīrietim 
Autors: Mečislavs Guzevičs


Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review