Lūgšanu grāmata bērniem - Nāc, Kungs Jēzu!

5.00€
rating
baznicai.lv

Autors: Sastādījis Jāzeps Sitnieks MIC


Nosaukums: Nāc, Kungs Jēzu!


Iesējuma veids: cietie vāki


Lappušu skaits: 304


Izmērs: 12,0 cm x 9,0 cm


Valoda: latviešu 


Grāmata tiek izplatīta ar Romas katoļu baznīcas kardināla Jāņa Pujata svētību


Mariāņu kongregācija.


Lūgšanu grāmata bērniem, kurā iekļautas daudzas un dažādas lūgšanas un litānijas Dieva un svēto godam, īss katehisms, baušļu, sv. sakramentu izklāsts, svarīgākie citāti no Bībeles un garīgās dziesmas. Lūgšanu grāmata piemērota bērniem patstāvīgai lietošanai, kā arī vecākiem bērnu ievadīšanai kristīgajā dzīvē.


No ievadvārdiem:


„Mīļais bērns, šī lūgšanu grāmatiņa ir veltīta tev, lai caur lūgšanu paceltos tuvāk gaismai, pie Radītāja. Lūgšana ir mūsu saruna ar Dievu. Kristīgā lūgšana ir dialogs, tas nozīmē, ka ir jāieklausās arī tajā, ko cilvēkam saka Dievs.


Kad Dievu lūdzam ar mīlestību sirdī, Viņš dāvā mums ticību un stiprina to. Ticība ir atbilde Dievam, kas cilvēkam ir atklājis sevi un ticības gaismā devis viņam jaunu dzīves mērķi – atgriezties atpakaļ pie sava Radītāja.


Laba lūgšana ir Dieva dāvana, kas jāizlūdz no Viņa. Laba lūgšana ir, kad lūdzoties domājam par Dievu un apzināmies, ko runājam. Sliktāk ir,kad lūpas izrunā vārdus, bet domas un sirds nav pie Dieva, bet kaut kur citur. Ko darīt, lai lūgšana būtu laba, patīkama Dievam?


Kad lūdzoties noslīgsti ceļos, vispirms atceries, ka tu uzrunāsi Dievu, ka Dievs tevi redz un dzird, un kā labais Tēvs klausās, ko tu Viņam teiksi. Vari arī uzrunāt Viņu vārdiem: „Dievs, mans Radītāj, gribu ar Tevi runāt, uzklausi mani,” un pēc tam runā.


Ja gribi uzrunāt Dievu saviem vārdiem, tad saki to, ko tajā brīdī jūti savā sirdī. Varbūt gribi Viņam kaut ko lūgt vai pateikties, uzticēt savas bēdas vai lūgt piedošanu, stāstīt par grūtībām vai ciešanām? Pasaki visu atklāti, ar uzticību. Dievs tevi vienmēr sapratīs un palīdzēs. Pakavējies brītiņu un ieklausies, vai kaut ko nesadzirdēsi savā dvēselē.


Ja lūdzies no grāmatiņas vai uzrunā Dievu lūgšanas vārdiem, kurus atceries, kā, piemēram, „Tēvs mūsu” u.c., tad domā par to, ko saki, nesteidzies, lūdzies lēnām – labāk mazāk, bet sirsnīgāk, lai tā būtu tava saruna ar Dievu.


Ja domas novirzās no lūgšanas pret tavu gribu, tūlīt saki: „Piedod, mans Dievs”, un no jauna atgriezies savā lūgšanā.


Kas patiesi vēlas iemācīties labi lūgties, tas iemācīsies, jo tas nav nemaz tik grūti.


Nāc, Kungs Jēzu, un palīdzi man!” 

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review