Svētais tēvs Pio no Pjetrelčīnas. Kirēnietis visiem grāmata

7.70€
rating
  • Ražotājs: Kala raksti
  • Kods: MT1056
  • Pieejamība: Ir pieejams
baznicai.lv

Sērijas „Mieram tuvu grāmata” otrais izdevums "Svētais tēvs Pio no Pjetrelčīnas - kirēnietis visiem" ir līdz šim latviešu valodā iznākusī visizsmeļošākā tēva Pio biogrāfija, kas papildināta ar liecībām, krāsainiem fotoattēliem un tēva Pio kanonizācijas materiāliem.

„Kāds zīmīgi teicis, ka tēvs Pio ir visu ļaužu svētais. Patiešām, viņš bija pazemīgs kapucīnu mūks, kas ar savu dzīvi pārsteidza pasauli, un ārkārtīgi daudz cilvēku ir izjutuši viņa valdzinājumu.

Tēva Pio dzīve bija patiesa un varena mīlestības himna Kristum un brāļiem. Šis svētais kapucīns bija iemīlējis Kristu, viņam, tāpat kā apustulim Pāvilam, dzīve bija Kristus, krustā sistais Kristus. Tēvs Pio tik ļoti identificējās ar Kungu, ka savā miesā izdzīvoja Viņa ciešanas. Arī tēvs Pio varētu atkārtot Vēstulē galatiešiem teiktos vārdus: „Es nesu savā miesā Kunga Jēzus rētas.” Tiem, kas ieradās sūdzēt grēkus, visiem, kas tēvam uzticējās, viņš nevilcinoties sacīja to, ko viņam pašam bija teicis Jēzus: „Mīlēt jāmācās zem krusta smaguma.” Taču tēva Pio nestais krusts arvien bija augšāmcelšanās gaismas apmirdzēts. 

Viņš visiem bija tēvs un brālis, un īpaši jau tilts starp bezgalīgo Dieva žēlastību un cilvēcisko nabadzību.” 

(Portugāles kardināls Hosē Saraiva Martins, 2002. gada 17. jūnija pateicības dievkalpojumā sakarā ar tēva Pio no Pjetrelčīnas pasludināšanu par Baznīcas svēto)

Autors: Alesandro da Ripabotoni 

Lappušu skaits: 360 lpp.

Formāts: 14.5 cm x 21 cm

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review